znajome ogniska wygasły
czy gdzieś tli się żar

"czekam na Ciebie"

Dodaj wpis

Liczba wpisów w księdze (od 23 czerwca 2007):  140

no no swietna stronka;) pikne wiersze xD pozdrawiam

fotoluzik - www - 05 sierpnia 2007


przepiękne ;) i życiowe ;)
Najbardziej spodobała mi się "dziewczyna z pociągu" ;)
Pozdrawiam ;)

tajemnica - www - 04 sierpnia 2007


Sliczne wiersze pozdrawiam :):):)

justyna0813 - www - 04 sierpnia 2007


Najbardziej podoba mi się,wiersz o jesieni.Gdy go czytam mam przed oczami,dwie istoty trzymające sie za ręce.Kobiete o rudych włosach o kolorze tak intensywnym jak kolory drzew i mężczyzne o ciemnych włosach.Ot,takie moje wyobrażenia.Malowniczy wiersz.Prosty,jak każdy i doskonały w przekazie.Tak jak mówiłam,już wcześniej..a raczej pisałam.Bardzo mi się podobają.Mam nadzieje,że uda mi się kupić ten tomik.Pozdr.Tak jak prosiłeś pisze miejscowość lub raczej województwo.-małopolska.

Gosia - www - 04 sierpnia 2007


bardzo ładne wiersze, spodobały mi sie. dzieki i nie poprzestawaj na jednym tomiku. pozdrawiam.

karol z Przemyśla - 28 lipca 2007


przypadkiem... nie nie nie, przecież nie ma przypadków, więc raczej tak miało być, ze trafiłam na te stronę. Podobają mi się Twoje wiersze... zasiedziałam sie tutaj troszkę :) i chyba będę tutaj częstym gościem. Cóż więcej mogę dodać? Może, to że gdyby nie wiersze, to człowiekowi zabrakłoby słów do opisania tego co czuje... Życzę pomyślności i natchnienia.

Mag z Hadynowa - 24 lipca 2007


słucham muzyki piosenki" Im więcej Ciebie tym mniej" i przeglądam Twoją stronę przepraszam że tak pózno- jestem pod wrażeniem!!!!! Ja bardzo bym chciała ten tomik cały.Pozdrawiam !!!

ania d z ostrowi - 20 lipca 2007


nie moge sie doczekać nowych tomików w Pile! pozdrawiam

Marta - 20 lipca 2007


Drugi raz jestem na Pana stronie,w koncu postanowilam wyjawic swoje odczucia po przeczytaniu Pańskiej poezji i przyznam ze troszke mnie ścieło. Wiersze na pozor proste,ale zmuszające do myślenia, chiwlowego odłączenia sie od rzeczyistości... szczególnie spodobał mi się wiersz : "w tobie". powodzenia i oby tak dalej :-)

monia z Trzebieszowa - 20 lipca 2007


Mogę tylko zgadywać, czy Twoje pisanie wynika z „buntu” dojrzałego człowieka wobec małostkowości i zakłamania otaczającego go świata, czy może raczej z potrzeby duszy, która domaga się dla siebie głosu, z potrzeby obcowania z pięknem? Twoje pisanie nie jest z pewnością zwykłą zabawą słowem. Zawsze byłem przekonany, że jesteś człowiekiem o „poszukującym” umyśle, czującym potrzebę korzystania z własnego rozumu. Twoje wiersze skłaniają do współodczuwania świata. We mnie wzbudziły westchnienia chwil minionych, wspomnienia ludzi, których obraz do dzisiaj mam przed oczami, przypomniały emocje, których ślad do dzisiaj jeszcze czuję. Zaryzykuję stwierdzenie, że jesteś jednym z tych „Łatwopalnych” z piosenki Osieckiej. Może ludziom, którzy nie mają rozterek serca łatwiej jest jeść swój chleb powszedni i pić powszednią wódkę w za długie wieczory. Może łatwiej, ale kto jest pełniejszym człowiekiem? Ty nim z pewnością jesteś.
Szczególnie dziękuję za wiersz „PAMIĘTASZ JESIEŃ”.

Przemek z Siedlec - 19 lipca 2007


- [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] +
Stronę odwiedziło: 16162 gości.