znajome ogniska wygasły
czy gdzieś tli się żar

"czekam na Ciebie"

Dodaj wpis

Liczba wpisów w księdze (od 23 czerwca 2007):  138

Nastąpiła zmiana adresu :) od dziś strona dostępna pod adresem: tadeusz-stycula.art.pl :)

administrator - www - 10 listopada 2007


Milej pracki Ci zycze.
Bede do Ciebie wpadala czesciej, dobrze?

L.

Dolphin - www - 07 listopada 2007


Wiersze przepiekne. głębokie i wiele wyrażają. zawarłeś w nich cząstkę swojej duszy i wiele serca. ja jestem jesczez na o wiele nizszym poziomie ale dążę do doskonalenia...jednak jeszcze długa droga do wydania mojej książki. kwestia materialna...ale do spełnienia marzeń trzeba sie przyczynic bo nic nie chodzi wolno :)pozdrawiam sedecznie i życzę dalszych sukcesów pisarskich :)

kociakk69 - 07 listopada 2007


Tak dawno nie spoglądałem na Twoją stronę Tadeusz, ale mile mnie (i nie tylko mnie)zaskoczyłeś :D Mianowicie chodzi o wspomnienie naszej stronki parafialnej :)Dziękuję że nie zapomniałeś o nas w wywiadzie :) Pozdrawiam i trzymaj się ciepło :))

Gigler - www - 30 października 2007


Byłam,odwiedziłam,przeczytałam.Stronka super i polecę ją każdemu mojemu znajomemu.Proszę o jeszcze więcej wierszy.Pozdrawiam serdecznie:)

Beata z Ostrołęki - 21 października 2007


Przemówił do mnie "kamień", udało Ci się przez chwile zmienić perspektywe mojego spojrzenia...

KATARZYNA - SKARżYSKO-KAM - 10 października 2007


Zostałam zaproszona do poczytania Twoich wierszy i jestem Ci wdzięczna za to. Szczególnie do refleksji zachęcił mnie wiersz "Na drogę kocham Cię" Czas tak szybko mija a my nie potrafimy okazywać bliźnim swoich uczuć aż nagle okazuje się,że jest już za późno by to zrobić. Inne wiersze też są pełne przemyśleń.Życzę powodzenia w dalszym pisaniu.

Ewa z Częstochowy - 07 października 2007


Wiersze które można przeczytać na Twojej stronie są przecudnego słowa, pełne uczuć . W piątek tak jak obiecałam... :-)))))księgarnia a do piątku poszukiwania ...:-)))

Łucja z Przytuł koło Ostrołęki - 03 października 2007


Serdecznie witam!
Dzisiaj odwiedziłam Pana stronę pierwszy raz, ale zapewniam, że będę robić to częściej!!! Zachęcam również innych!!! Przysiadłam trochę zmęczona, ale już po chwili uśmiech pojawił się na mojej twarzy i nawet słonko wyjrzało zza chmur. Uraczyłam się wielce! Dziękuję!

Iza - 03 października 2007


No i znalazłam :o))))
Poczytam to się wypowiem.
Pozdrawiam ciepło :o))

ejlonn30 - 02 października 2007


- [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] +
Stronę odwiedziło: 8930 gości.