wpatrzeni w płomienie
oglądamy film sprzed lat

"płomienie śmierci"

Dodaj wpis

Liczba wpisów w księdze (od 23 czerwca 2007):  140

Ślicznie dziekuje za wizyte na moim bloogu i za ciepłe słowa...Zapoznałam się z Pana stronką z milutką chęcią imusze stwierdzić,ze Pana wiersze przykuły moją uwagę, myślę,że będę zaglądać na tę stronkę wielokrotnie...Pozdrawiam bardzo cieplutko i raz jeszcze dziekuje...:)

promyczek-80 - www - 12 listopada 2007


Dziękuję za informację o nowym adresie. Mówisz o miłości i życiu tak ładnie.Będe tutaj zaglądała, bo te wiersze uciszają i łagodzą, zmieniają tok myśli.
Największa jest miłość.
Życzę Ci powodzenia

Marzena - www - 11 listopada 2007


Nastąpiła zmiana adresu :) od dziś strona dostępna pod adresem: tadeusz-stycula.art.pl :)

administrator - www - 10 listopada 2007


Milej pracki Ci zycze.
Bede do Ciebie wpadala czesciej, dobrze?

L.

Dolphin - www - 07 listopada 2007


Wiersze przepiekne. głębokie i wiele wyrażają. zawarłeś w nich cząstkę swojej duszy i wiele serca. ja jestem jesczez na o wiele nizszym poziomie ale dążę do doskonalenia...jednak jeszcze długa droga do wydania mojej książki. kwestia materialna...ale do spełnienia marzeń trzeba sie przyczynic bo nic nie chodzi wolno :)pozdrawiam sedecznie i życzę dalszych sukcesów pisarskich :)

kociakk69 - 07 listopada 2007


Tak dawno nie spoglądałem na Twoją stronę Tadeusz, ale mile mnie (i nie tylko mnie)zaskoczyłeś :D Mianowicie chodzi o wspomnienie naszej stronki parafialnej :)Dziękuję że nie zapomniałeś o nas w wywiadzie :) Pozdrawiam i trzymaj się ciepło :))

Gigler - www - 30 października 2007


Byłam,odwiedziłam,przeczytałam.Stronka super i polecę ją każdemu mojemu znajomemu.Proszę o jeszcze więcej wierszy.Pozdrawiam serdecznie:)

Beata z Ostrołęki - 21 października 2007


Przemówił do mnie "kamień", udało Ci się przez chwile zmienić perspektywe mojego spojrzenia...

KATARZYNA - SKARżYSKO-KAM - 10 października 2007


Zostałam zaproszona do poczytania Twoich wierszy i jestem Ci wdzięczna za to. Szczególnie do refleksji zachęcił mnie wiersz "Na drogę kocham Cię" Czas tak szybko mija a my nie potrafimy okazywać bliźnim swoich uczuć aż nagle okazuje się,że jest już za późno by to zrobić. Inne wiersze też są pełne przemyśleń.Życzę powodzenia w dalszym pisaniu.

Ewa z Częstochowy - 07 października 2007


Wiersze które można przeczytać na Twojej stronie są przecudnego słowa, pełne uczuć . W piątek tak jak obiecałam... :-)))))księgarnia a do piątku poszukiwania ...:-)))

Łucja z Przytuł koło Ostrołęki - 03 października 2007


- [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] +
Stronę odwiedziło: 16163 gości.