i realne stają się wszystkie
zapisane w marzeniach chwile

"dobrze"

Dodaj wpis

Liczba wpisów w księdze (od 23 czerwca 2007):  138

Witam ponownie:)Dziękuję za miłe słowa jakie otrzymałam,czekam na kolejne Pańskie wiersze i ciepło pozdrawiam.

iwonka-s - www - 18 grudnia 2007


Witam Pana Tadeusza
Jeżeli ktoś sięga po poezję to znaczy że szuka czegoś głębszego i tym samym chce powiedzieć w sposób bardzo wyrafinowany, piękny że w życiu otacza nas coś piękniejszego niż zwykła szara codzienność." Poezja to jest jakiś sposób na zmaganie się z tajemnicami życia" jak to kiedyś ktoś powiedział "Poezja to spojrzenie na świat...z piątej strony, tak niezwykłe,że człowiek staje zaskoczony, bowiem wiersz jak iskierka wiatrem życia gnana...
Można znaleźć ją w deszczu w bukieciku frezji...w muszelce na plaży...Poezja ...jak bursztyn w swym wnętrzu zachowa,to co Serce dostrzegło i zamkneło w słowach..."Pardzo pięknie Pan pisze,wyraża swoje myśli,uczucia i pragnienia.Miło spędziłam tu czas...Dziękuję...

iwonka-s - www - 14 grudnia 2007


Piękne wiersze. Na pewno będę tu częśtym gościem.

agusia2603 - www - 12 grudnia 2007


Dzieki niebieskieh stronce poznalam Twoja twórczos Piekne z dusza pisane wiersze pozdrawiam serdecznie

czardasz - www - 11 grudnia 2007


Dzięki "niebieskiej stronie" i wierszowi pisanemu przed 20 - tu laty - trafiłam na Twój ślad. Pozdrawiam serdecznie i miło było mi u Ciebie na herbatce ;) Zaglądnę kiedyś!

Ninoczka - 10 grudnia 2007


Miło tu u Ciebie,spędzilam dziś sporoczasu czytając wiersze/ znam Cię z beja/ale jeszcze powiem Ci,że widziałam Twój tomik w księgarni,też jestem z Białej Podlaskiej.
Jak miło.....pozdrawiam Halina

a-co - www - 28 listopada 2007


witam.czytałam twoje wiersze na beju i bardzo mi się podobały...dlatego postanowiłam zajżeć na twoją stronę.. i zostawiam swój wpis..
pozdrawiam:) jm

julia mountain - 20 listopada 2007


Zaglądałam do Ciebie juz wcześniej, ale dziś ślad swój zostawiam. Z chęcią przeczytałam Twoje wiersze i pełna podziwu jestem, sama raczkując w tej dziedzinie ;) zachwycam się, na pewno będę zagladać tu, warto :) Pozdrawiam serdecznie :)

etcetera - 18 listopada 2007


Ślicznie dziekuje za wizyte na moim bloogu i za ciepłe słowa...Zapoznałam się z Pana stronką z milutką chęcią imusze stwierdzić,ze Pana wiersze przykuły moją uwagę, myślę,że będę zaglądać na tę stronkę wielokrotnie...Pozdrawiam bardzo cieplutko i raz jeszcze dziekuje...:)

promyczek-80 - www - 12 listopada 2007


Dziękuję za informację o nowym adresie. Mówisz o miłości i życiu tak ładnie.Będe tutaj zaglądała, bo te wiersze uciszają i łagodzą, zmieniają tok myśli.
Największa jest miłość.
Życzę Ci powodzenia

Marzena - www - 11 listopada 2007


- [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] +
Stronę odwiedziło: 3496 gości.